Özel Müşteriler Grubu – Konut Sigortası

Özel Müşteriler Grubu Konut ve Eşya Sigortası muazzam büyüklükte konutlarınız ve içindeki benzersiz değerli eşyalarınız için geniş kapsamlı teminatlar içeren ayrıcalıklı bir poliçedir.

Bu poliçe sigorta bedeli 1,000,000 USD ve üzerindeki konutlara teminat sağlamaktadırKişisel eşyalarınız, her nerede olursanız olun herhangi bir fiziksel kayıp ve hasara karşı neredeyse dünyanın her yerinde bu ürün ile teminat altına alınabiliyor.

Gulf Sigorta ayrıcalığıyla sunulan Özel Müşteriler Konut ve Eşya Sigortası, sigorta sektöründeki benzer ürünlerden daha fazla teminat içermektedir. Altta sıralanan ek teminatlar ürünün üstünlüğünü ortaya koymaktadır:

  • Sınırsız Kilit Değişimi
  • Etkinlik İptali
  • Evcil Hayvanların Neden Olduğu Hasarlar
  • Nakliye Hasarları
  • Gıda Bozulması 

Özel Müşteriler Konut ve Eşya Sigortası sahibinin ikametgahı teminat kapsamındaki bir riskin gerçekleşmesi sonucu içinde oturulamaz hale gelirse Sigortalının mevcut yaşam standardını sürdürebilmesi için yapacağı konaklama masrafları toplam sigorta bedelinin % 25’ine kadar teminat altına alınır. Teminat kapsamındaki bir riskin gerçekleşmesi sonucu konutun içinde oturulamaz hale gelmesi durumunda da kiracı konutu boşaltmak zorunda kalırsa Sigortalının kira kaybı poliçe süresince azami 12 aya kadar teminat altına alınır.

Bu üründe ayrıca yüksek limitli alternatiflerle sunulan all risk esaslı sorumluluk teminatı da bulunmaktadır.

Acil İhtiyaçlarınız İçin Size Özel GULF Sigorta Konut Yardım Hattı: 0216 524 33 94

Şimdi Özel Müşteriler Grubu Konut ve Eşya Sigortası teklifi almak için 0 212 963 16 39 / 0 533 167 85 00 ya da 0 530 320 39 61 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Burada Paylaş
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email